Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

VODA  - TOPENÍ  - PLYN  - SOLÁRNÍ SYSTÉMY - TEPELNÁ ČERPADLA

   Utěsňovací systémy
 
 
    BCG 24 
 

 

BCG 24 je kapalný utěsňovací prostředek pro odstranění ztrát vody v systémech vytápění, kotlích, potrubí, topných tělesech, podlahovém vytápění do 30 litrů denně. BCG 24 utěsní všechny běžné materiály (plasty a kovy).
Směšovací poměr 1:100 až 1:50
nádoba 2,5 litrů
nádoba 5,0 litrů.
 

 


    BCG Speciál
 

 

BCG speciál je kapalný utěsňovací prostředek pro odstranění ztrát vody v systémech vytápění, kotlích, potrubí, topných tělesech, podlahovém vytápění do400 l denně.. BCG speciál utěsní všechny běžné materiály (plasty a kovy).
Směšovací poměr 1:100 až 1:50
nádoba 2,5 litrů
nádoba 5,0 litrů
 
 

 


    BCG TD
 

 

BCG TD je kapalný utěsňovací prostředek k odstranění extrémních ztrát vody v kotlích pro vytápění, v zařízeních, trubních sítích atd. Mohou být odstraněny netěsnosti až do1000 l vody denně. BCG TD utěsňuje všechny běžné materiály (plasty a kovy).
Směšovací poměr 1:100 až 1:50
nádoba 2,5 litrů
nádoba 5,0 litrů
 

 


    BCG 30
 

 

BCG 30 je kapalný utěsňovací prostředek k odstranění ztrát vody v zařízení pro vytápění provozovaných s ohřívačem teplé vody do 10 l vody denně. BCG 30 utěsňuje všechny běžné materiály (plasty, kovy).
Směšovací poměr: 1:100 až 1:50
nádoba 2,5 litrů
nádoba 5,0 litrů
 

 


    BCG F
 

 

BCG F je kapalný utěsňovací prostředek pro odstranění ztrát vody v systémech vytápění, potrubí, topných těles, podlahovém vytápění, které jsou naplněny prostředky proti zamrznutí nebo solankou. BCG F vytváří elastické utěsnění netěsného místa. Do 20 litrů denně.
Směšovací poměr 1:100
nádoba 2,5 litrů
nádoba 5,0 litrů
 

 


    BCG 84
 

 

BCG 84 je kapalný utěsňovací prostředek k odstranění ztrát vody na potrubí pitné a užitkové vody do 25 litrů denně. Lze utěsnit poškození důlkovou korozí, trhliny a netěsné pájené spoje na měděných, pozinkovaných, nerezových a plastových potrubích.  
 

 


    BCG 84 L
 

 

BCG 84 L je je kapalný utěsňovací prostředek k odstranění ztrát vody na potrubí pitné a užitkové vody do 10 litrů denně;speciálně působí u důlkové koroze na měděných potrubích nebo při malých netěsnostech.
BCG 84 a BCG 84 L obsahují látky, které mohou být použity i v potravinářské oblasti.
Směšovací poměr: samotné nebo 1:1
nádoba 5 litrů
nádoba 10 litrů  

 

 


    BCG 50

 

BCG 50 je kapalný utěsňovací prostředek pro odstranění ztrát vody v plaveckých bazénech a zásobnících. Automaticky utěsňuje trhliny, póry a ostatní netěsnosti v plaveckých bazénech, vodojemech a jiných zásobnících trvalo krystalizací. Pomocí BCG 50 lze dosáhnout zpevnění spár v plaveckých bazénech. Utěsňuje všechny běžné materiály (beton, plasty, kovy).
Směšovací poměr 1:400.
nádoba 5 litrů
nádoba 10 litrů
 
 

 


    BCG odtok
 

 

BCG odtok je kapalný utěsňovací prostředek pro odstranění úniků vody ve vnitřním potrubí odpadních vod. Je použitelný pro všechny běžné materiály (plasty, litina, kamenina, beton, olovo). Je jím možno utěsnit netěsnosti na potrubí nebo hrdlových spojích. Vznikne mechanické uzavření netěsného místa. Utěsnění je trvalé a odolné proti stárnutí.
Směšovací poměr 1:5.
nádoba 5 litrů
nádoba 10 litrů
 

 


    BCG Kanál

 

Utěsňování prostředkem BCG kanál je dvoukomponentní metoda.Odstraňuje úniky vody v systémech odpadních vod. Je použitelný pro všechny běžné materiály (plasty, litina, kamenina, beton, olovo). Je jím možno utěsnit netěsnosti na potrubí nebo na hrdlových spojích. BCG kanál se zpevní ve spojení s urychlovačem reakce HC 60 na i vně trubky. Vznikne mechanické uzavření netěsného místa, které je trvalé a odolné proti stárnutí.
nádoba 10 litrů
nádoba 30 litrů
     BCG urachlovač reakce HC 60
 

 

BCG urachlovač reakce HC 60 se používá pouze ve spojení s BCG kanál. Utěsňování BCG kanál je dvousložková metoda. Odstraňuje úniky vody v systémech odpadních vod. Je použitelný pro všechny běžné materiály (plasty, litina, kamenina, beton, olovo). Je jím možno utěsnit netěsnosti na potrubí nebo na hrdlových spojích. BCG kanál se zpevní při kontaktu s urychlovačem reakce HC 60 na i vně trubky.
Vznikne mechanické uzavření netěsného místa.
nádoba 10 litrů
nádoba 30 litrů
 

 


TOPlist
Jazykové mutace